K myšlence Klubu přátel vůně zdraví nás přivedl olej čajovníku australského, který je zajímavý přírodní fenomén. A klub přátel byl na světě. Členství v něm je naprosto dobrovolné, bez členských karet, bez nějakých povinností, kterých má každý člověk dnešního světa dost. Všechny zájemce jen spojuje právě vůně zdraví.


Jak se přihlásit?

Pokud používáte přípravky Dr. Müller Pharma, Megafyt Pharma nebo Fytona, můžete navíc získat další výhody. Stačí se zaregistrovat v e-shopu a můžete sbírat body, které lze proměnit za produkty zmíněných tří společností.

Je to jednoduché?

Domníváme se, že ano. Z každého výrobku nám můžete zaslat jeho čárový kód. Je-li produkt zabalen v papírové krabičce, pak platí kód z této krabičky, v případě, že výrobek je pouze v plastovém obalu, je platný kód z tohoto obalu (můžete ho vystřihnout, nebo kus etikety s kódem nalepit extra na papírovou podložku, a kdyby se vám nedařilo při sebevětší trpělivosti „odlepit“ celý kód, postačí ta část, která obsahuje číslo). Každý kód představuje určitý počet bodů, které tím získáváte. Informace o bodech jsou uvedeny v e-shopu u jednotlivých produktů.

Výhodné: Při platbě kartou se po zaplacení body automaticky přičtou na váš účet a nemusíte tak kódy posílat. 


Bodovací systém

Vaše body se budou načítat na vašem účtu, který je chráněn loginem a heslem a který je pro vás přístupný v e-shopu. Jakmile dosáhnete určitého počtu bodů, budete mít možnost své body proměnit za jakýkoli produkt z e-shopu.

Přidělování bodů se řídí jednoduchým způsobem. Při nákupu vidíte, kolik bodů, pokud jste zaregistrováni, za ten který přípravek získáváte. Za každých 10 bodů takto získaných obdržíte odměnu ve výši 1 bodu. Za takto nasbírané body si pak můžete vybrat jako odměnu jakýkoli produkt z e-shopu v příslušné výši bodů.

Jde o jednoduchý a průhledný systém. Body jednotlivých produktů najdete na webu v detailu produktu. Klub přátel VONÍ ZDRAVÍM Dr. Müller Pharma si vyhrazuje právo systém bodování měnit se zřetelem k tomu, aby byl vždy pro člena výhodnější, než stávající.

Potřebujete-li jakoukoli informaci, využijte prosím tento formulář.


Možnost přímého nákupování

Pokud se přihlásíte a budete chtít jako členové nakupovat, můžete rovnou vstoupit na stránky a v košíku se automaticky načtou údaje, které jste zadali při přihlašování do společnosti. Můžete se však rovněž přihlásit přes login a heslo ke konci nákupu.


Je nějaký termín?

Záleží pouze na vás, zda se přihlásíte hned, nebo později. Budete-li mít kdykoli v budoucnu zájem Klub přátel VONÍ ZDRAVÍM opustit, stačí, když nám to sdělíte písemně, a my vám pak bez prodlení vyhovíme.*


Kam?

Na adresu: Dr. Müller Pharma s.r.o.
Klub přátel VONÍ ZDRAVÍM
U Mostku 182, 503 41 Hradec Králové, Česko


*Veškeré osobní údaje, které nám poskytnete, budou shromažďovány, zpracovávány a uchovávány jako chráněné informace v souladu s platnými právními předpisy (zákon č.101/2000 Sb.). Vyplněním, podepsáním a odesláním této přihlášky vyjadřujete svůj souhlas s využitím Vašich údajů pro potřeby Klubu přátel VONÍ ZDRAVÍM Dr. Müller Pharma. Kdykoli písemně požádáte, budete z databáze neprodleně vyřazeni. K žádnému využití či předání těchto údajů třetím osobám nedojde bez Vašeho souhlasu.